Nowości w ofercie

Domek eko 2x3(kliknij po szczegóły)

Targi i wystawy

Szanowni Państwo, spotkajmy się na najbliższych targach:

FERMA BYDŁA, Łódź - 24.02 - 26.02.2012

AGROTECH, Kielce 16.03 - 18.03.2012

AGROSHOW, Bednary 21.09 - 24.09.2012

Polish Arabic Belarusian Chinese (Simplified) English French German Greek Hungarian Italian Lithuanian Portuguese Romanian Russian Spanish

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe R.J. - Rolimpex działające na rynku krajowym od 1991 roku z dużymi sukcesami handlowymi i produkcyjnymi, zajmuje się wytwarzaniem wszelkiego rodzaju urządzeń zootechnicznych oraz części do ciągników i maszyn rolniczych. Od wielu lat specjalizujemy się w poidłach dla bydła oraz trzody, zaopatrując sklepy i hurtownie na terenie całego kraju.

Elastyczność produkcji przedsiębiorstwa stwarza wiele możliwości realizowania zamówień - od standardowej oferty handlowej do realizacji projektów indywidualnych.

Przedsiębiorstwo posiada dobrze rozwinięty park maszynowy, co pozwala na wysoki wolumen produkcji szerokiego asortymentu produktów. Elastyczność w procesach produkcyjncyh pozwala na wprowadzenie nowego asortymentu produktów, a zlecenia indywidualne są realizowane w krótkich terminach czasowych.

Działalność handlowa firmy jest oparta na solidnych partnerach z terenu całego kraju, a także na rynkach międzynarodowych. Naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaufało już wielu zadowolonych klientów.

 

Aktualności i informacje: